Hakkımda

12805901_213888712296333_4941799638610916234_n

Merhabalar ;

salihtorun.com‘un kurucusu ve tek yazarıyım Salih Torun bundan yaklaşık 23 sene önce İstanbul’da doğdum.

Eğitimimin İlk ve orta öğretimi İstanbul Alaşehir’de bulunan Cemile Besler İlk Okulun da tamamladım. Haydarpaşa  lisesinden mezun oldum. Benimseyip ve severek yaptım Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum.Bana bu mesleği sevdiren lisede bölümü hocama çok teşekkür ederim.Onun sayesinde tasarım konusunda bilgilerim ve tecrübelerim artı.Şimdi ise özel bir şirkette Tasarım ve Üretim Planlama Sorumlusu görevini üstlendim. Burada kendimi geliştirme fırsatım oldu ve iyi derece kullandığım Autodesk İnventör programında profesyonelleştim.Özel tasarım makinalar tasarlayıp tecrübe ediniyorum.

İş dışında kalan zamanlarda kıyıda köşede kalmış müthiş lezzetleri keşfetmek, otomobil ile ilgilenmek, gezmek ve spor yapmak gibi güzel uğraşlarım var.

Hobilerim

Müzik dinlemeyi çok severim, daha çok Rap ve takide Sagopa Kajmer onun müzikleri beni düşündürür,her müzüğinde beni farkı yerlere götürür.
 Belgesel izlerim , Aksiyon filmleri çok seviyorum, yüzmeyi çok severim,Web sitemle ilgilenmekten insanlar için faydalı olacağını düşündüğüm paylaşımları yapmaktan ayrı bir keyif alırım.
Bunların arasında iyi bir Fenerbahçe taraftarıyım.

Sosyal medya hesaplarım ve e-posta adresim üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

Okuduğunuz için ve ilginiz için  Teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın